אודות

מי אני ולמה פתחתי את הבלוג?

קוראים לי עמית סגל, ואני מוסיקאי. במשך שנים עבדתי עם קיובייס ליצירת מוזיקה במחשב. על אף שהתנסתי בעבודה עם תוכנות רבות, הייתי בטוח שאין טוב מזה. כל זה השתנה לאחר שהתחלתי לעבוד עם לייב. כל הגישה שלי לכתיבה, הלחנה ויצירה של מוסיקה, וכן המעבר לבמה השתנתה. לא הבנתי למה אני היחידי שעובד עם אבלטון לייב, ורציתי לחלוק את הגמישות, הכיף ויצירתיות שמצאתי בתוכנה עם הקהל הישראלי.

מכיוון שאני למדתי את התוכנה בעזרת האינטרנט החלטתי להחזיר ממה שלמדתי, ופתחתי אתר ללימוד התוכנה. בעזרת סרטונים קצרים ומעט טקסט מלווה אני מלמד את מה שאני יודע בעברית קלה ופשוטה. האתר מתעדכן בתכיפות ומכיל בתוכו כבר מידע רב ככה שלפעמים כל מה שצריך לעשות הוא לחפש את התשובות לשאלות באחד הסרטונים הקיימים.

למי נועד האתר ?

האתר שלי נועד לתת מענה לכל האנשים שלא מבינים במה מדובר, לאלו שנשבר להם שהם לא מבינים, ולאלו שרוצים להבין יותר. האתר פונה לאלו שצועדים את צעדיהם הראשונים לעולם המוסיקה בעידן הדיגיטלי וגם לשועלים הותיקים שיודעים שתמיד יש מקום ללמוד עוד.

דרך האתר גם אפשר להגיע לקהילת אבלטון לייב ישראל בפייסבוק – קהילה שגודלת מדי יום, פעילה מאד ושמחה לעזור לכל מי שיש שאלה או שפשוט רוצה לחלוק את מה שהוא עושה עם התוכנה.

מקווה שתמצאו שימוש באתר.

עמית

7 תגובות על אודות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *