סקירת מוצרים : Livid Instruments CNTRL:R

שלום חברים,

הפעם החלטתי להכין לכם סקירה על אחד הקונטרולרים המגניבים ביותר שיצא לי לעבוד איתם, ה – CNTRL:R של חברת Livid.  ליביד חברה קטנה אמריקאית שמאמינה באיכות ונגישות, היא מפתחת קונטרולרים מגניבים וגם רכיבים, תוכנות וערכות להכנת קונטרולרים לבד בבית ! .

מה החסרונות בעצם ?

קונטרול:ר הוא מכשיר לא זול, אומנם הוא מרגיש שווה את התמורה אבל הוא בהחלט נמצא בקצה היקר של תחומו, סביר להניח שבשל הייצור בארה"ב והשימוש ברכיבים איכותיים כ"כ. מעבר לזה במיפוי המוצלח ביותר לאבלטון ישנם עדיין מס' דברים שלא עבדו כראוי (כמו הפד השמאלי העליון בהפעלת הסצנות שלא מגיב) – ובפא'צים של מקס החיווי לא היה תמיד מדויק (למען האמת ביטים לא הוצגו – כלומר רק שש-עשריות שונות אבל לא ביטים חשובים !), אבל סביר להניח שהפאץ' והמיפוי יעודכנו בקרוב – וחסרי סבלנות יוכלו לתקן כמובן בעצמם.

אז למי זה טוב בעצם ואם בכלל ? :

בתור התחלה קשה להראות בוידאו שהמכשיר פשוט מרגיש מעולה – זה לא מרגיש פלסטיקי וזול אלא כמו מוצר מוצלח למדי, הוא ויזואלי וחכם מאד מבחינת מיפוי, יש לו אין ספור כפתורים ואם כך נפתחות אין סוף אפשרויות – דבר שלא ציינתי בוידאו הוא העובדה שבלחיצה על ארבעת האנקודרים העליונים במידה ואני לא משתמש עם מקס אני יכול להחליף "תוכניות" או "מיפויים" בקונטרולר ולשלוח איתו תוים או כל דבר שבא לי בהתאם למיפוי.  בנוסף התיקשורת עם מקס היא לא דבר מובן באליו (נכון – כמעט אין קונטרולר היום שאין לו סטפ-סיקוונסר עם מקס אבל גם בAPC40 וגם באחרים אין ויזואלית מה שמאפשר הקונטרול-ר בקלות) ולכן זה גם יתרון בעייני.

סיכום :

הקונטרול-ר הוא אחד המכשירים המשוכללים שיש היום בשוק מבחינת אפשרויות. מההרגשה הכללית שלי היעוד שלו הוא לחלוטין במה ומה שאפשר לעשות על הבמה – באולפן הדבר הזה קצת פחות נגיש לדעתי ועל אף האפשרויות יצירה בקלות עם הפאצ'ים של מקס גם הן מרגישות לי כמו משהו שצריך לעשות בזמן אמת ועל הבמה ולא בסביבת הפקה. מבחינתי פאץ של מקס זה משהו שכולם אמורים להשתמש בו בעתיד (שכן בלייב 9 כל משתמשי הסוויט יהנו ממקס גם כן) ולכן אני ממליץ מאד לבעלי סאטאפ מורכב שרוצים קונטרולר אחד שידע לעשות הכל מהכל.

כדי לפנק את קוראי האתר שלי – קילומבו מוכנים להעניק הנחה למי שידפיס את המסמך הבא (כפתור ימני/שמירה בשם) ויהיה מעוניין לרכוש מוצרי Livid  – שווה ביותר 🙂

פורסם בקטגוריה פשוט, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה 1 בנושא סקירת מוצרים : Livid Instruments CNTRL:R

  1. מאת חן‏:

    היי עמית אהבתי את המדריכים שלך חזור אליי לטלפון 0524017788.חן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.