סינכרון בלייב – איך לחבר בין כרטיסי קול / Syncing two computers with Ableton live

הפעם החלטתי לעסוק בסינכרון – סינכון הוא דבר דיי חשוב בכל מה שקשור בעוד אנשים ועוד מכשירים ואם התמזל מזלכם ואתם הולכים לנגן עם אנשים נוספים בעזרת לייב חשוב שתדעו איך לדאוג שכולם ינגנו יחד.

כמה הערות לגבי הסרטון וסנכרון בכלל:
– במידה ומסנכרנים שני כרטיסי קול על מחשבים שונים אין צורך בשלב שמסביר איך לפתוח את לייב במקביל על המחשב אלא רק צריך להגדיר את הסינק כל אחד בכרטיס שלו ובתוכנה שלו בהתאם לתפקידים (מאסטר/ עבד) מה שהופך את הכל לפשוט יותר – אל תשכחו פיסית לחבר בין הכרטיסים בעזרת כבל מידי.
– אפשרות הסינכרון בעזרת כבל מידי היא זו שגם מסנכרת חומרה חיצונית עם לייב (אפקטים, סינטים וכו'..)
– זה שסינכרנתי שני כרטיסי קול לא קשור לעובדה שבשביל לשמוע אותם כל אחד צריך את מקומו. לצורך הסרטון החזרתי מכרטיס אחד לכרטיס השני ועל כן יש ערוץ בצד שמאל בתוכנה הראשית שנרא live 2 return. בפועל צריך מיקסר כדי לסכם את הכל למשהו אחיד.

הודעות כלליות :
לא מזמן יצא עידכון תוכנה חדש לגירסא 8.2.5 – הוא לא עידכון מלהיב במיוחד למשתמשי פיסי, אבל משתמשי המק עכשיו יכולים להפעיל את לייב גם במערכת ההפעלה OS X 10.7 Lion . בין שאר הדברים שסודרו תוקנו ושופרו גם שופר נושא הסינכרון המדובר.

בנוסף, עד סוף חודש אוקטובר יכולים כל בעליהם של לייב ולייב סויט 8 להנות מחבילת כלים ממש מגניבה של סינטים ישנים מבית היוצר של PureMagnetik. היא חבילה דיי גדולה (2.2 גיגה) ובסרטון מה שאתם שומעים לקוח ישירות ממנה 🙂 – להורדת החבילה לחצו כאן .

פורסם בקטגוריה מסובך, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה 1 בנושא סינכרון בלייב – איך לחבר בין כרטיסי קול / Syncing two computers with Ableton live

  1. מאת BUNNY ON ACID‏:

    עזרת לי בטירוף!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.