מעט חוקים לכלים שלובים / Instrument racks basic

בעקבות הפוסט של השבוע הקודם, הביקורות וההערות שקיבלתי החלטתי שאני מאד רוצה לבנות סט לתקליטנים שלא מצריך קונטרולרים ואפשר להסתדר רק בעזרת מקלדת (וכנראה שאין ברירה לקצת עכבר בעניין), ואת הסט אני יעלה לכאן, שכולם יוכלו להנות ממנו, וכמובן להציע שינוים ושיפורים ברוח שיתוף הפעולה. הרעיון הוא להגיע למצב שיש מיפוי נוח של מקלדת שמאפשר שליטה נוחה, מהירה ויעילה וכל זה בעזרת רק מקלדת. התחלתי לעבוד על הנושא ואני עדיין לא מרוצה מהתוצאה של מה שעשיתי (כי קונטרולר זה כל כך כיף ונוח איך אפשר בלי!). אני רוצה באמת להוכיח לעצמי שנוח לי עם מה שעשיתי ועדיין לא התרגלתי לחלוטין למה שעשיתי, אני כל הזמן משנה ומתקן, אני מקווה שבשבוע הבא זה יקרה, אבל עד אז פוסט בנושא אחר, שתמיד טוב לדעת :

אין לי הרבה מה להוסיף לסרטון חוץ מזה שכונן הכלים באמת שימושי בעיקרו בהופעות חיות. אני יעלה במהשך סרטון על איך ליצור כונן עם מספר סאונדים שונים שיהיה אפשר לנווט ביניהם בקלות (שזה עוד יותר שימושי בהופעה – אבל צריך קצת בסיס קודם).

לסיכום נושא התקליטנות לפוסט זה אציין שהשבוע פורסמה אחלה כתבה שמסבירה ומשווה בין תוכנות התקלוט השונות באתר DJ Tech Tools – אין מנצח רשמי , אלא רק השוואה של יכולות (אפילו יש טבלאה יפה).

אם יש לכם הצעות או רעיונות אפילו לפני שאפרסם את הסט לתקליטן בעזרת מקלדת שלי : אשמח לפרסם את שלכם – המטרה היא ליצור משהו שנוח לכולם ושכולם יוכלו להוריד ולהשתמש בו להנאתם !

שיהיה לכולם שבוע מוצלח.

פורסם בקטגוריה מורכב, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.