אבלטון לייב 9 – המדריך הגדול

שלום חברים יקרים – המדריך הבא נועד להיות מדריך שיהיה ניתן ללמוד דרכו את אבני הבסיס, סרטון אחרי סרטון – כדי ללמוד את התוכנה – עד היום האתר שלי מלא במדריכים שמסבירים פעולות שונות בתוכנה, או מראות טיפים וטריקים שונים – אך רובם ככולם מניחים שאתם פחות או יותר מכירים את אבלטון ויש לכם נסיון קודם. בנוסף רוב הסרטונים באתר שלי עד היום היו בגירסא 8 של התוכנה, ולכן יעברו ריענון לגירסא 9.

המדריך הבא בא לשמש את מי שעושה את צעדיו הראשונים בתוכנה, מי שמעולם לא עבד עם תוכנה ליצירת מוסיקה בעבר ואינו מכיר את המושגים השונים והיה רוצה להכיר אותם באמצעות אבלטון. לצערי זהו רק "מדריך גדול" ולא שלם – ולכן ישנם מס' נושאים שלא מכוסים בסרטונים – אך יש מספיק אבני בסיס כדי לאפשר לכם ליצור בקלות ובהבנה ולעבור את השלבים הראשונים בקלות. 

משתמשים מנוסים וותיקים – אני יודע שגם אתם אוהבים לראות סרטונים מגניבים על טיפים וטריקים – ותמיד יש מה ללמוד – אבל בשלב זה אני מתרכז במי שעושה את צעדיו הראשונים. בעתיד אחזור לנושאים מורכבים ומסובכים. 

מכיוון שמתחילים ממש מההתחלה, ממליץ לראות סרטון קצר שמסביר מה הרעיון שמאחורי התוכנה, שנוכל להבין אם זה בכלל בשבילנו ובמידה וכן פשוט להמשיך  ולצפות ברשימת הצפיה. במידה ואתם רוצים לראות נושא ספציפי תמיד תוכלו לדלג בעזרת הרשימות למטה למה שמעניין אתכם .

 

 

רשימת השיעורים :

 

 

 

 

פורסם בקטגוריה כללי, פשוט, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

9 תגובות על אבלטון לייב 9 – המדריך הגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *