אבלטון לייב 9 – המדריך הגדול

שלום חברים יקרים – המדריך הבא נועד להיות מדריך שיהיה ניתן ללמוד דרכו את אבני הבסיס, סרטון אחרי סרטון – כדי ללמוד את התוכנה – עד היום האתר שלי מלא במדריכים שמסבירים פעולות שונות בתוכנה, או מראות טיפים וטריקים שונים – אך רובם ככולם מניחים שאתם פחות או יותר מכירים את אבלטון ויש לכם נסיון קודם. בנוסף רוב הסרטונים באתר שלי עד היום היו בגירסא 8 של התוכנה, ולכן יעברו ריענון לגירסא 9.

המדריך הבא בא לשמש את מי שעושה את צעדיו הראשונים בתוכנה, מי שמעולם לא עבד עם תוכנה ליצירת מוסיקה בעבר ואינו מכיר את המושגים השונים והיה רוצה להכיר אותם באמצעות אבלטון. לצערי זהו רק "מדריך גדול" ולא שלם – ולכן ישנם מס' נושאים שלא מכוסים בסרטונים – אך יש מספיק אבני בסיס כדי לאפשר לכם ליצור בקלות ובהבנה ולעבור את השלבים הראשונים בקלות. 

משתמשים מנוסים וותיקים – אני יודע שגם אתם אוהבים לראות סרטונים מגניבים על טיפים וטריקים – ותמיד יש מה ללמוד – אבל בשלב זה אני מתרכז במי שעושה את צעדיו הראשונים. בעתיד אחזור לנושאים מורכבים ומסובכים. 

מכיוון שמתחילים ממש מההתחלה, ממליץ לראות סרטון קצר שמסביר מה הרעיון שמאחורי התוכנה, שנוכל להבין אם זה בכלל בשבילנו ובמידה וכן פשוט להמשיך  ולצפות ברשימת הצפיה. במידה ואתם רוצים לראות נושא ספציפי תמיד תוכלו לדלג בעזרת הרשימות למטה למה שמעניין אתכם .

 

 

רשימת השיעורים :

 

 

 

 

פורסם בקטגוריה כללי, פשוט, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

9 תגובות בנושא אבלטון לייב 9 – המדריך הגדול

 1. מאת דניאל עמי‏:

  שמע עמית אתה תותח אמיתי אין דברים כאלה! המדריך הכי טוב שניתקלתי בו (כולל בשפות אחרות). ערכת את זה בצורה עניינית מדוייקת ופשוטה להבנה. מעריך מאוד את עבודתך הרבה שהשקעת, למדתי המון ואשמח אם תמשיך בעבודת הקודש ותיכנס גם יותר לעומק. תודה רבה (:

 2. מאת רון‏:

  היי עמית ,חיפשתי וחיפשתי עד שהגעתי אליך, מדריך למפיק המתחיל!
  תודה רבה

 3. מאת צחי‏:

  עמית, עבודה מדהימה, תודה רבה רבה, למתחילים מדובר בזהב טהור!

 4. מאת שרון פלא חיים‏:

  היי עמית. הסירטונים שלך מדהימים עזרת לי מאווד.
  אשמח שתעזור לי בעוד דבר אחד.
  אני סאונדמן בהצגה ואני יודע שאבלטון יכול לעזור לי בניגון המנגינות שיש לי במהלך ההצגה.
  הבעיה היא שיש קטעים שאני צריך שירדפו אחד אחרי השני ויש קטעים שאני צריך שיתחילו בפייד אין ויגמרו בפייד אוט אך איני יודע את הזמן המדוייק של עצירת הקטע ואני יודע שישנה אפשרות להגדיר שברגע שאבקש הקטע יסתיים בפייד או יתחיל את הקטע הבא בפייד.

 5. מאת ישראל‏:

  שלום
  מעוניין בשיעורים על אבלטון.

 6. מאת אריאל הולינס‏:

  וואו!! תודה הצלת לי את החיים

 7. מאת אריאל‏:

  שלום ,רציתי לשאול לגבי לימוד אבלטון ,אם אני באמת לעולם הזה של ההפקה בלי ידע מקדים אני מרגיש שחסר לי מלא מושגים בסיסיים לפני השיעורים הנפלאים שאתה נותן פה.
  מה עושים?!

  • מאת AmitSegall‏:

   היי אריאל, תמיד ניתן להשלים מושגים, והכל זמין היום באינטרנט ודיי קל להשלמה. כל מה שצריך זה רצון, וניתן לעשות מוזיקה בשמחה ובכיף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.